Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan csatos póthaj...

Létezik olyan csatos póthaj ami 100% emberi hajból készül és nem festett?!

Figyelt kérdés
Póthajat szeretnék de nem akarom befesteni a hajam!

2016. ápr. 25. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy érted, hogy nem festett? Az emberi póthajakat indiai vagy más keleti hajakból csinálják ami az esetek nagyrészében szinte fekete vagy nagyon sötét barna természetes állapotában. Ahhoz hogy ennél világosabb barna vagy szőke árnyalatú póthajat gyártsanak nyilván szőkíteni/festeni kell. Ha megfelelő árnyalatot veszel akkor nyilván nem kell befesteni a saját hajad. Nekem amíg kellett, FoxyLocks póthajam volt amit netről tudsz rendelni. 100% emberi haj, nagyon jó minőségű és rengeteg ányalatból lehet választani
2016. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az oldalak amikről rendelni szerettem volna mindegyiken megvan festve a póthaj, én nem festem a hajam. Sötétbarna-fekete a hajam és nem találtam megfeleő szint ezért szeretnék festetlen póthajat ami passzol a saját hajszinemhez.
2016. ápr. 26. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!