Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már évek óta küzdök a pattanás...

Már évek óta küzdök a pattanásokkal és az utánuk maradt foltokkal. Kb.2 hónapja elmentem bőrgyógyászhoz és ő a Belara nevű fogamzásgátló tablettát írta fel nekem. Aki szedte ezt a tablettát, nekik mennyi idő kellet, hogy javuljon az arcuk? :D

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem megoldás pattanások ellen, ugyanis nem szedheted örökké és amint abbahagyod a pattanások még durvábban térnek majd vissza. Szóval igazi megoldást keress, voltál mindenféle kivizsgáláson már? Fogak, nőgyógyász, vérkép, hormonok, stb? Egészségesen étkezel? Próbáltad kihagyni a tej, cukor, fűszer, zsíros dolgokat már az életedből?
2016. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal konzultáltál?
2016. ápr. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én előtte másmilyet szedtem és azért tértem át Belarára mert a dokim azt mondta hogy attól szebb lesz a bőröm de nekem kb nem ért semmit. Nyáron kezdtem el és tisztult is az arcom, de nyáron mindig tisztul, jól bele is éltem magam, ősszel-télen meg megint csúnya. Remélem neked segíteni fog de nekem nem vállt be. Viszont felszedtem tőle 15 kilót ennek örömére.
2018. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!