Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú és könnyen törik...

Vékony szálú és könnyen törik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos, elő fordúl hogy naponta kell hajat mossak, és mellette vasalom is. 1x Volt festve. Használok ricinus olajas hajpakolást, de az egyik éjjel fent hagytam, és másnapra elég fura lett tőle a hajam ( vékonyabb meg minden.) Olvastam Tojásos hajpakolásról azt kifogom próbálni. Mellette elkezdtem szeni ilyen dm-es Haar vital komplex kapszulát. Mit tudnék még tenni? Kérem szépen csak normális válaszokat, előre is köszönöm.

2016. márc. 25. 12:59
 1/3 anonim válasza:
Ne moss naponta hajat, és ne vasald! Nekem is vékony szálú és a vasalástól teljesen tönkre ment én ezt használom és szinte már első hazsnálatra rendbe jött vele a hajam [link]
2016. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cocktails válasza:
A táplálkozáson is sok múlik, elvégre a haj, a köröm, és a bőr az amik adják a jelet, ha valamit nem csinálsz jól, szóval én utána olvasnék a helyedben, hogy mi az amiben sok B vitamin van, ami ugye jó a hajnak, plusz a dohányzás is hozzájárulhat a vékony szálúsághoz, illetve a stressz. Ezeket, már amennyire lehetséges próbáld elhanyagolni:) Nem tudom a dúsító sampon még mennyit segítene, én egyikbe sem hiszek mondjuk, nem éppen csodaszerek, csak azt hitetik el velünk:)
2016. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál sok sört :D abban sok a B vitamin
2016. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!