Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnás vöröses hajat szőkére?

Barnás vöröses hajat szőkére?

Figyelt kérdés

Szőke az alap hajszínem, legalábbis egykor az volt amíg nem kezdtem kipróbálni más színeket mára eltűnt és egy ideig szőke festékkel értem el kb. azt az árnyalatot ami annó a hajam volt. Aztán befestettem feketére egy fellángolás miatt és nagyon tetszett de mégsem annyira mint 3 éve mikor elsőnek volt fekete. Akkor hagytam teljesen lekopni és jött a többi szín (vörös, barna stb) de most már nem iskolás vagyok hanem munkahelyen így nem akarok beégni foltos fekete hajjal. Próbáltam vöröset festeni rá (azt mondták ha vörös lesz és szőkét még ráfestek akkor az narancssárgás lesz majd még 1 szőke és szőke lesz újra) Nos jelenleg ilyen gesztenyebarna színe van, sötétben sötétbarna napfényben full piros.

Azt a tanácsot kaptam hogy ha veszek homokszőke festéket és a dobozban lévő oxi helyett Kallos 12%os oxit használok valami sötétszőke árnyalat kijön belőle csak a hajam lesz száraz (az utóbbival nincs baj mert hál isten 1-2 nap alatt felpuhul bármi után). Tényleg bejöhet ez az ötlet? Nyárra más szeretnék inkább szőkének tűnni mint sötétbarnának


2016. ápr. 29. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, egy szőke festék sem csinál szőke hajat a vörösesbarnából. Ha meg alapból szőke vagy a festék alatt akkor csak hajradírt kéne használnod és kész. Az leszedi a festéket kíméletesen.
2016. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az voltam amíg el nem tűntek a pigmentek a hajamból. A napi festésnek hála amit annó csináltam most ősz vagyok a festék alatt
2016. ápr. 29. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!