Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véletlenül leborotváltam egy...

Véletlenül leborotváltam egy anyajegyet. Ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés

Sietősen borotválkoztam, kapkodtam, mert mennem kellett el, és kb 5 percem volt, és annyira siettem, kapkodtam, hogy véletlenül egy az egybe leborotváltam az egyik anyajegyem, vérzett sokáig, de már nem.

Ebből lehet valami bajom?



2016. máj. 2. 12:32
 1/4 anonim válasza:
0%
nem. :)
2016. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
de igen! menj el valami orvoshoz, mert elfertőződhet, az anyajegyek kényesek, vigyázni kell velük mert később komolyabb baj is lehet belőle! ezt nem egy embertől hallottam már, sőt orvostól is
2016. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a háziorvosnak,ő megnézi.
2016. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképp menj orvoshoz!! Én elvakartam a hátamon, és majdnem le kellett vetetni!! (azért nem kellett, mert csak a felülete sérült, de nagyobb baj is lehett volna) Menj orvoshoz, biztos ami biztos! Nem biztos, hogy nagy a baj, de bármi lehet.
2016. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!