Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám a leghamarabb...

Mivel tudnám a leghamarabb leszedni a festéket a hajamról? Fodrász hatalmas bakit követett el a hajamon. Ombre-t szerettem volna, de foltos és hihetetlenül csúnya lett. Félek ha ezt festeném át sima barnával akkor foltosan kopna a mosással.

Figyelt kérdés

2015. dec. 7. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A szőkítés nem festés, szóval nem lehet leszedni. Levágod vagy visszafested. Ami valószínűleg ugyanolyan foltos lesz, csak barna... vagy keresel egy normális mesterfodrászt. De az drága. Viszont ki is tudja javítani az ombrét normálisra ha azt akarsz.
2015. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tetején lévő barna lett festve, nem a szőke, mert teljesen szőke hajjal mentem oda.
2015. dec. 7. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:

nem értem pontosan a problémádat,valamint az sem,hogy miért jöttél el foltos hajjal..remélem legalább nem fizettél neki.. én biztos kicigánykodtam volna hogy csinálja meg rendesen,addig nem fizetek.

mostmár késő bánat..vagy mész másik fodrászhoz,vagy egységes színre fested. a szőke hajra kent barna kopni fog valóban de néhány festés után már nem(tapasztalat)

2015. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem fizettem. Azért nem maradtam mert ez is 3,5 órát vett igénybe, egyszer megprobalta kijavítani de azzal se lett jobb. A barna festéket szeretném valahogy leszedni a fejemrol és úgy befesteni az egészet barnára, mert így foltosan kopna. Mivel tudnám?
2015. dec. 8. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossmannban (meg azthiszem dm-ben is) lehet kapni Colour B4 extra hajfesték eltávolítót. Én most szedtem ki vele a hajamból a sötétbarnát, szóval működik csak be kell tartani rendesen a leírás szerinti lépéseket. Ja és nem roncsolja a hajat :)
2015. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben is lehet venni többféle hajradírt, az leszedi a festéket. Csak ne Lorealt vegyél.
2015. dec. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!