Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menstruáció utolsó napjain...

Menstruáció utolsó napjain hajfestés?

Figyelt kérdés
Azt mondják menstruáció alatt nem érdemes festeni, mert nem fogja be rendesen, de ez utolsó napokra is érvényes? Már alig van meg, és holnapra van időpontom a fodrászhoz. Nem szívesen várnék még egy hónapot új időpontra. Szerintetek elmenjek? Be fogja fogni a festék a hajam?
2016. máj. 5. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Eleve mi köze van a fodrásznak, hogy mikor van meg? Idegbajt is kapnék ha rákérdezne.
2016. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nincs köze a kettőnek egymáshoz.
2016. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondják ilyenkor jobban ledobja a festéket a haj. Csak azért kérdezem, nem azért mert a fodrászt érdekelné.
2016. máj. 5. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Mivel a hajszálaknak nincs vérellátása, a hormonális változások nem érintik őket. Ez kb olyan mintha azt mondanák hogy menstruáció idején ne fess körmöt, mert hamarabb lekopik.
2016. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg van benne valami de utolsó napokban már nem lesz gond. A közepén amikor a legjobban fel van borulva a hormon háztartásod csak akkor nem ajánlott ráadásul nem mindenkinél befolyásoló dolog a ciklusa 21/L
2016. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Semmi köze nincs a menstruációnak a hajadhoz.
2016. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Én kozmetikus vagyok és tapasztalat,hogy nem fogja úgy a festék menses alatt,de! az utolsó napokban már szép az eredmény és tartós.
2016. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Összefügg a kettő, de inkább PMS idején és az első, 1-2 napban lehet változás. Nekem erőteljesebb lesz a szín, ha közvetlenül előtte festem, ha a vége felé csinálom, akkor viszont pont olyan, mint bármikor máskor. Szerintem már nem lesz gond. :)
2016. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!