Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Állandó puffadás ellen mit...

Állandó puffadás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Állandóan puffadok. Reggel még szinte lapos a hasam, de ahogy eszek meg iszok egyre jobban növekszik a hasam, állandó szélgörcseim vannak és nap felénél már úgy nézek ki, mint egy terhes. Allergiás nem vagyok semmire. Mi lehet a baj? Lehet sok egyszerre 40 gramm ch? Vagy a fehérjeportól puffadok? Napi 2-3 turmixot iszok, de növényi, úgyhogy nem a laktóz miatt puffadok.
2016. márc. 4. 16:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy tömegelek, de szálkásítás alatt is puffadtam.
2016. márc. 4. 16:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha vannak ilyen tippjeid, kipróbálhatod pár napig, milyen ha máshogyan eszel. Bár nem tudom, a növényi fehérjepor mégis mit tud bekavarni, bár vannak érzékeny emberek. Napi 2-3 turmix kicsit sok, nem tudsz több fehérjét bevinni szilárd ételből? De lehet, hogy nem sok, csak én nem értek hozzá. A 3 azért annak tűnik.
2016. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Növényiből úgy tudom lehet többet is inni. Reggelire meg lefekvés előtt szoktam inni, meg napközben megy egy, amikor nem tudom szilárd kajából bevinni.
2016. márc. 4. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak kísérletezni tudsz, hogy egyes kajákat elhagysz, és figyelsz.
2016. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tejtermékeket elhagytam, nem javult a helyzet, elhagytam a glutént két hétre, szintén semmi javulás. Más ötletem nincs. Mi puffaszthat még?
2016. márc. 4. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy a növényi eredetű fehérjétől voltak jó büdös szélgörcseim. Multiforce fehérjéjét ittam, ha jól emlékszem borsofeherje izo, szója izo és tejsavó izo volt benne.
2016. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Zab esetleg? Annak is van puffasztó hatása.

A fehérje port tényleg próbáld pár napra elhagyni, mert lehet benne olyan összetevő, amire érzékeny vagy.

2016. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a zab ugrott be:

[link]

2016. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mástól puffad be, nem vagyunk egyformák. Talán kicsit fel kéne pörgetni az anyagcserédet. Fogyassz több zsírt és vizet.
2016. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!