Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jók az ilyen pattanás eltávolí...

Jók az ilyen pattanás eltávolító és miteszer elleni+csíkok eltüntetésére és bőrfeszesítésre való krémek, kenőcsök? 18/F

Figyelt kérdés
Lefogytam: nagyon megnyúlt a bőrőm és van egy két csík a csípőmön. Pattanás: arcon aprók szinte láthatatlan csak érdes arcom tőle, meg hátsómon van egy területen.
2010. ápr. 8. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

hát ha azok a csíkok a striák akkor ne várj csodát a bolti kencéktől,A striától vmilyen lézeres műtéttel lehet megszabadulni,valahogy a mozgás meg semmilyen krém nem használ, ez nem olyan mint a narancsbőr,mert azt még el lehet tüntetni.

az arcodra használj tonikot,azok ilyen betokosodott grízek,egy kozmetikai kezelés nem ártana.

2010. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp javítanak a bőr állapotán!Az arcodat arcradírral tudod tisztán tartani.A bőrődre,koffeines,borostyán,vadgesztenye kivonatos krémek a legjobbak.
2010. ápr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A striákat sok vízzel és sok mozgással még el tudod tüntetni, illetve van bőrgyógyászati készítmény rá. Szerintem a pattanásos arcoddal és fenekeddel látogass el bőrgyógyászhoz, ők biztosan tudnak segíteni. (:
2010. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én az arcomra Bioderma terméket használok.Nagyon jó.És a krém kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat. A csíkokre pedig vannak kencék, de ha jól tudom csak halványítják.
2010. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!