Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igényes, hosszú hajú lányok!...

Igényes, hosszú hajú lányok! Hogyan és milyenre szoktátok formázni a hajatokat?

Figyelt kérdés
Légyszi szájbarágósan írjátok le:)
2016. máj. 11. 16:34
 1/8 anonim válasza:

Én sajnos nem tudok kezdeni vele semmit 😔

Még felfogni is utalom, mert soha nem áll úgy ahogy en szeretnem

Amugy a tesom fonni szokta, vagy kontyba hordani, de nekem az se nagyon akar sikerülni 😞

2016. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem alapból erősen hullámos, szinte göndör, ezért általában semmit sem csinálok vele, így hagyom. Ha nagyon unom már, kivasalom. Ha esik az eső, simán összekötöm egy egyszerű copfba, hogy ne nézzek ki hülyén, mert amúgy lelapulna a víztől.

Nyáron a melegben egy sima konty vagy halszálka/francia fonás.

Ha valami olyan alkalomra megyek (ritka), akkor van hajgöndörítőm is, ezzel egységesen, szépre meg tudom csinálni youtube videók alapján, szóval nem olyan lesz, mint az eredeti.

Mást nagyon nem szoktam.:)

2016. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapbol szogegyenes,tehat vasalni nem szoktam. Gondoriteni sem,mert nem all jol. Siman osszefogni szoktam,vagy befonom,ha nem szeretnem kiengedve hagyni.
2016. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 csatnál és egy beszárításnál nem kell több. Egy jó forró hajszárítóval adsz neki formát, beszárítod, majd ha végeztél 1-2 csattal fixálod a formát.
2016. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem szögegyenes fenékig érő hajam van, és a sima előre hajolós szárítást leszámítva max. magasra copfozni vagy kontyolni szoktam.


A kontyot, mivel nagyon hosszú a hajam, úgy készítem, hogy a gumiból a megfelelő szorosság elérését követően az utolsó húzásnál csak egy kicsit húzom ki a copfot, hogy maradjon egy "hurok". Ezt a hurkot fánkszerűen szétterjesztem, hogy alul a két szélét össze lehessen tűzni, illetve hozzá hullámcsatolni a hajamhoz. A copf maradékát vagy befonom, és úgy tekerem körbe a konty körül, vagy csak kétfelé szedem, összetekerem, és úgy, vagy csak simán a copfot úgy, ahogy van, és minden esetben jól megtűzöm hullámcsatokkal körben. Sportoláshoz is bombabiztos.


Copfnál szoktam olyat, hogy a már elkészített magas copfot befonom, és a fonat alját vékonyabb gumival fogom össze.


Régen alkalmanként hullámosítottam sütővassal, de ma már nincs szívem... legfeljebb extra ritkán.


Az a titkom, hogy kímélem és jó minőségű ápolókkal kezelem a hajam, így nemigen igényel különösebb formázást, legalábbis nekem teljesen jó úgy, ahogy van.


26/L

2016. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

nekem enyhén hullámos derékig érő hajam van. Kimondottan formázni nem szoktam (se hajvasaló, se hajsütő vas, de az esetek többségében még hajszárító sem)


Viszont fel szoktam kötni félkontyba, rendes kontyba, fonom stb. Ritkán van az egész leengedve.

2016. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat! Sok frizurára inspiráltak!


Mentek a zöldkezek ;)

2016. máj. 12. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Altalaban felfogom sima copfba, ezt sokszor ugy csinalom, hogy a hajvegeknel feltupirozom, majd felfogom.Ezutan kihuzok oldalt nehany babahajat es a copf also reszebe teszek alulrol folfele a hajgumira egy hullamcsatott ettol dusabbnak fog tunni(keress ra, mert nem hiszem hogy megfeleloen letudtam irni:D).A masik verzio amit nagyon szeretek az a messy bun nevezetu kis konty.Felfogom az iment leirtak alapjan copfba, veszek es masik hajgumit es ugy csinalok mintha megint osszeakarnam gumizni a hajam, de most az utolso tekeresnel nem viszem teljesen hanem a hajam felelnel megallok.Igy kapok egy felig felfogott hajat aminek a kozepen van a hajgumi a vegei kiallnak.Ezt megfogom es egy harmadik hajgumival mintha egy rendes konty lenne begumizom, a kiallo hajvegeket hullamcsattal rogzitem, a babahajakat kihuzom es mar kesz is.Vasalni gondoriteni ritkan szoktam, mert eez nagyon artalmas a hajnak.Inkabb ha megmosom beszaritom, hogy egyenes legyen, feltupirozom a hajtoveket es kesz az egyenes haj.A gondor hajat mindig este kicsit nedves haajon csinalom (fontos, mert ha teljesen vizes, masnapra nem szarad meg es nagyon csunya lehet.) ilyenkor vagy befonom, vagy amit megjobban szeretek es kicsit furanak tunhet, megis sokan hasznaljak az az, hogy tiszta zokni kore csavarom a hajam.Ezzel gyonyoru hullamkat erhetsz el masnapra, tincsekre osztom fel a hajam, fogok egy zoknit es kore tekerem a hajtincsem majd a zoknit osszekotom.Keress ra youtubeon nagyon jo:D remelem segitettem
2016. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!