Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, férfiak, akik a rövid...

Fiúk, férfiak, akik a rövid hajat szeretik a nőkön. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy valakinek jól állnak bizonyos frizurák, vagy hogy a szép nő mindenféle frizurával szép, hanem hogy akiknek konkrétan a rövid női haj a mániájuk, azoknak miért?

2016. máj. 12. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok
2016. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz az oka, amiért valaki szereti a pacalt, valaki meg rá se bír nézni.

Egyszerű: Nem vagyunk egyformák. Az emberek különbözőek. Különböző az ízlésük. Vagy arra vagy kíváncsi, hogy melyik gén okozza a rövidhajimádatot?

2016. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem mániám, de aki takarított már hosszú haj után, az tudja, hogy egy kész agyrém!

Mindenhol ott van, felmosni lehetetlenség, porszívózni meg nem mindig lehet mindenhol...

30/F

2016. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább esztétikai értelemben kérdeztem, de természetesen más szempontok is érdekelnek.
2016. máj. 12. 11:31
 5/11 anonim ***** válasza:

2-esnél jobb magyarázat nem lesz.

Úgy kérdezed ezt, mintha természetellenes lenne a női rövid haj.


De meg tudod indokolni, hogy miért szereted azt a rengeteg dolgotnaz életedben, amit szeretsz? Miért tetszik, ami tetszik?

2016. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én minden általam kedvelt dologgal kapcsolatban el tudom mondani, hogy milyen érzésből vagy okból kifolyólag szeretem őket, vagy tetszenek. Tehát lehet, hogy úgy kellett volna feltennem a kérdést, hogy milyen érzések, gondolatok társulnak ehhez a jelenséghez a férfiak részéről?
2016. máj. 12. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz kérdés, hogy miért szeretem. Talán az lehet az oka, hogy imádom, ha látszik egy nőnek a nyaka teljes egészében. Szeretem ha látszik a füle, látszik az egész arca, nem csak egy hajzuhatag. Valamint szeretem az extrémebb dolgokat, és mivel ma már szinte minden nőnek ugyanolyan seggig érő egyenes haja van, így egy rövidebb hajú lányt sokkal hamarabb észreveszek, és másnak tartom őt, máshogy állok hozzá. Mintha nem állt volna be a sorba... Valami ilyesmit érzek, amellett hogy aranyos, cuki. :)
2016. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes, nekünk azt tanították, azt tetszik, ami indok nélkül tetszik.
2016. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit már írtak előttem is; szabadon hagyja a nyakat, fület, arcélt (bár ez copfba kötött hajnál is igaz). Meg ha olyan rövid hajat vágnak neki, ami kicsit fiúsabb, és emellé egy nagyon szép női arc társul, akkor ez az erős kontraszt csak még dob a hatáson. Ha nincs nagyon rövidre vágva, akkor pedig jobban variálható, mintha csak úgy lóg, ez utóbbi néha kicsit unalmas tud lenni. (Persze van, aki a hosszú haját is tudja változatosan hordani.)
2016. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És amit szintén írtak még előttem, hogy nem tucat.
2016. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!