Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg ennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire fontos, hogy a lányok azt szeretik egy fiún ha a hét 5 munkanapján 5 különböző új cipőt,5 különböző új nadrágot, pólót és pulcsit hordanak? Már a lógós nadrággal is baj van (rajtam mind lóg, rövid és vaskos a lábam)?

Figyelt kérdés

A nők nem szeretik, ha egy férfin csak úgy lóg a nadrág, mivel ez az elhanyagoltság benyomását kelti.


Ne felejtsük el, hogy egy potenciális férfit mindig úgy is néznek a nők, hogy vajon a későbbiekben milyen lesz megjelenni vele bárhol.


Vagyis érdemes odafigyelni, hogy lehetőség szerint a nadrágunk mindig a tényleges méretünknek feleljen meg, és ne legyen lógós, vagy esetleg koszos, és elhanyagolt, hiszen mi is azok leszünk ezáltal.


2014. febr. 16. 12:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Sőt, még a cipő is fontos.


[link]

2014. febr. 16. 12:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt se tudom, hogy én mit vettem fel tegnap, szerinted mennyire nézem, hogy minden nap más cucc van rajta?


Az pedig persze fontos, hogy ne járjon koszos ruhákban. Na meg, hogy ne 2 számmal nagyobb vagy kisebb ruhadarab legyen rajta.


Rövid, vaskos lábra is lehet nadrágot találni, legfeljebb fel kell varrni az alját és máris nem fog lógni..

2014. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A legrövidebb nadrág is 81 centis, abból is le kell enkem vágni.
2014. febr. 16. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Akkor le kell belőle vágni és úgy felvarrni. Kell venni egy jó méretű nadrágot, lényegtelen milyen hosszú. Azt lehet a legkönnyebben orvosolni.
2014. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zakathol ***** válasza:
Kedves kérdező, te kb 1 kommentárral felvázoltad, hogy neked miért nem megy. És nem azért, amilyen cipő van rajtad.
2014. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!