Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a zsíros bőrömmel?

Mit tegyek a zsíros bőrömmel?

Figyelt kérdés
A bőröm és hajam is zsíros fajta. Azt szokták mondani ha valakinek zsíros a bőre , akkor pattanásos is . Hát nem mondom , nekem is szoktak pattanások lenni a fejemen , de nem olyan hű de sok és szerintem ez a pubertás kor velejárója.Kéne valami arctisztító tonik , vagy micellás víz.Az arcpakolástól óckodom , mert azt fenn kell hagyni a bőrön , többször kell használni stb.Próbáltam gyógyszertári szesszel tisztítani a bőröm , ami csípte a szemem a magas alkoholtartalma miatt , de miután használtam , egyből nem volt olyan zsíros érzete a bőrömnek.Ez káros ?

2016. máj. 13. 17:35
 1/2 Bogus20 válasza:

Szia!

nekem a sós víz jött be.. Veszel mondjuk.. tengeri sót, de a simával is működik... pár csipetet a tenyeredbe, öntessz rá egy kis vizet, hogy feloldd, és moshatod vele az arcod, felüdülés utána... egy próbát megér, kiváncsi vagyok, h beválik-e neked.

2016. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi alkoholosat nem szabad bőrre használni, mivel szárít... amitől még zsírosabbá válik a bőr. Egy normális arctisztító kell, pl Balea Med, reggel-este, és mellé bőrtípushoz illő fényvédő, hidratáló. De ha tini vagy akkor valószínűleg pont emiatt zsíros a bőröd. Majd idővel jobb lesz. Az étkezés is sokat számít, ha egészségtelen kajákon élsz attól is zsíros lehet a bőröd.
2016. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!