Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös vagy a lilás haj rockere...

Vörös vagy a lilás haj rockeresebb?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és beszeretném festeni a hajam. Szerintetek melyik szín áll jobban egy rocker-emo lanynak?

Vörös- [link]

Lilás - [link]



2016. máj. 16. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én régen lila voltam. Most vörös. Lényegtelen mi a rockeresebb ez szubjektív. Kinek mi . Azt válaszd , ami jobban áll . 20/l
2016. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rockerség szempontjából annyira mindegy, hogy milyen színű a hajad. Amúgy szerintem mindkettő szép, azt válaszd, ami neked jobban áll.

Olyan pirosat anno szerettem volna de aztán láttam egy csajon, hogy milyenre kopik és letettem róla. Lila voltam, az barnára kopott, szóval arról is letettem :D

Most fekete vagyok kék csíkokkal már évek óta.

2016. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lilával jobban nézel ki, szerintem a lilát válaszd!
2016. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vörös. a lila inkább punkos :) de egyébként a kék sem rossz de az szintén punkos :D igazából tök mindegy, a lényeg hogy neked tetsszen
2016. máj. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy rockeresebb hajszín. Az egyik szín meleg, a másik hideg, szóval azt válaszd amelyik a bőrszínedhez illik a kettő közül.
2016. máj. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a vörös nagyon szép és különleges! :) a lila meg alig látszik igazából, inkább feketének hat.
2016. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi az a rocker-emo? Már bocs...

By: egy Rocker lány

2017. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!