Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha utálok fésülködni?

Mit tegyek, ha utálok fésülködni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nem fésülködöm, csak az ujjaimmal végig "gereblyézem" a hajam.

Hátam közepéig érő egyenes hajam van, kevésbé gubancolódik össze.

Egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy kifésüljem a hajam, pedig tudom, hogy csak pár perces művelet.



2016. máj. 17. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vágasd le.

Miért baj, hogy nem fésülöd, ha nem gubancolodik össze?:)

2016. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném levágatni :D szeretem a hosszú hajam, csak lusta vagyok fésülgetni
2016. máj. 17. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele ! Ha nem gubancolodik akkor nem muszáj ! En se szoktam mindig
2016. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak hajmosás után fésülöm ki, egyébként csak végigszántom kézzel, a kihullott szálak nagyja kijön így. A fodrászom szerint ezt a hajzatot amúgy sem ajánlott szárazon fésülni. Nem gubancolódik vészesen a hajam, és szinte mindig fel van tűzve.
2016. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fésülködés - kefélés nem csak a haj kócosságát szünteti meg, hanem a szennyeződéseket is eltávolítja, a fejbőr kefélése ráadásul masszíroz is (persze egy jó hajkefével), ami szintén előny a hajnak.
2016. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!