Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után probléma?!...

Gyantázás után probléma?! (bővebb lent)

Figyelt kérdés
1 hete voltam gyantáztatni karomat, lábamat.(most először,előtte mindig otthon epiláltam/borotváltam a lábamat, a karommal egyáltalán semmit nem csináltam eddig). Nagy reményeket fűztem a gyantázáshoz, gondoltam most 3-4 hétig meg van oldva a probléma. Ráadásul a kozmetikus azt mondta,hogy pihi-puhi szőr fog visszanőni. Számomra hatalmas csalódás, hogy pontosan olyan, mintha borotváltam volna.. Szúrós szőr nő vissza, ráadásul 1 hét alatt már vissza is nőtt eléggé.. Nem tudom, hogy miért, de ha ezt tudom, akkor a karomat semmiképpen nem csináltatom meg, hogy ilyen szúrós tapintású legyen.. Szerintetek miért van ez? Csak egyénfüggő ez, vagy mi a baj?

2016. máj. 17. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, nekem is ilyen gyanta után, 1 hét alatt simán tüsi szőr kinőtt mindig. Ezért is nem gyantázok már.
2016. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig mosolygok amikor itt írják,hogy " gyengül,ritkul, 3-4 hétig tart. Nekem egy hét után már erösen tüsise ,szúrósan nő.
2016. máj. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit legyantázott az akkori kinőlt szőr volt ami a bőrben volt most nőlt ki mivel a szőrnövés folyamatos.Idővel ritkul,nem azonnal.
2016. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én már lassan 2 éve járok gyantáztatni (nem folyamatosan versenyszezontól függ), és már alig van szőr a karomon..stb. Igen akkor rossz lehet hogy tüsi, de ez normális. Nekem mostmár 3 hét is eltelik úgy hogy nem látom a szőrt. Ja és néha jó borotválni mert nem jó ha túl gyenge a szőr mert begyulladhat.
2016. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!