Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszárítás vagy hajvasalás?...

Hajszárítás vagy hajvasalás? Melyik a jobb a hajamnak?

Figyelt kérdés
Nagyon törik a hajam de ha vágok belöle alig akar vissza nölni. Nem szárítom csak ha magától megszárad utána vasalom. Úgy tudom hogy a hajszárítás se jobb mert az meg kiszárítja.. Akkor inkább maradjak a megszokottnál (nem szárítom csak vasalom) vagy inkább szárítsam egyenesre ès ne vasaljam?
2016. máj. 20. 15:09
 1/5 anonim válasza:
Egyenes göndör vagy hullámos hajad van, mert ha egyenes akkor felesleges,ha pedig göndör akkor szerezz be egy jó minőségű hajvaslót és azzal kevésbé fog töredezn.
2016. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha egyiket sem csinalnad. Nekem iszonyat gyorsan no, javareszt azert mert nem vasalom nem gondoritem nem hasznalok hajszaritott. Ninvs festve sem es rendszeresen vagatok a vegebol. De ha neked nagyon muszaj akkor inkabb egyenesre szaritsd. Mert a hajvasalo egeti a hajad es az kozvetlenul a hajaddal erintkezik ahogy ossze nyomod stb. A szoratast meg megtudod oldani kimeletesen egy korkefevel es kesz. De szerintem inkabb hagyd az egeszet a francba. Minden masodik lanynak szogegyenes haja van...
2016. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok, de ha hővédőt használ akkor kevésbé töredezik.
2016. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább szárítsd és ahhoz használj hővédőt. Megformázhatod szárítás közben aztán később átkapcsolhatod a levegőt hidegre, hogy annál is kevésbe károsítsa a hajad.
2016. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajszárító, nem kell a legforróbb fokozaton szárítani, nekem csöpögő vizesről is megszárad teljesen hideg fokozaton csak picit tovább tart.
2016. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!