Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék rasta hajat, na...

Szeretnék rasta hajat, na most hogy a jobb ha tincseket fel varatom, vagy ha hajat növesztek és a sajátom csinálják meg?

Figyelt kérdés
tudom elég hülye kérdés de mind a két verziót halottam hogy ha varják jobb mert pl nem kell hajat növeszteni,pl ha a saját hajam csináltatom emg alapból időigényes megnöveszteni na meg úgy hallottam egy idő után szét bomlik felül és kezelni kell folyton..ez mind két esetben így van? légyszi segítsetek már régóta szeretnék de 1-éve levágattam a hajam de ha azon múlik megnövesztem csak legyen már rastám! :D max ha meg unom még mindig le lehet vágatni! :D

#haj #raszta #fodrászat #rastáztatás
2016. máj. 24. 20:40
 1/1 anonim válasza:
Én durván 1 hónapja döntöttem úgy hogy rasztát NÖVESZTEK Még úgy durván 2-3 évre saccolom magamnak jó estben h. akkorára megnő hogy be fonassam rasztábade ilyenről hogy haj varrás még soha nem is hallottam .Szerintem érdemesebb lenne inkább növeszteni .
2016. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!