Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt még k**va szőrös...

Vannak itt még k**va szőrös férfiak? Ti mi kezdtek vele?

Figyelt kérdés
Leginkább a seggszőrzet az ami gondot okoz nekem. Sajnos az egészet benőtte nekem a szőr,ami ugye nem túl esztétikus. Ha neki állok es leszedem az egészet,akkor körülötte elég hülyén néz ki a lábszőröm,combnál nincs átmenet. Tehát leginkább erre kérnék tanácsot,de bármiféle tipp jól jön szőrtelenítésre(pl, lábszőrt ti tudtok valahogy ritkítani,vagy rövidebbre vágni? Nem akarom le kapni az egészet de nyáron azért kicsit durva ami a lábamon van..)

2016. máj. 26. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy haverom szakállvágóval szokta az egész lábát, régebben szedett valami hormontartalmú gyógyszert, olyan lett tőle, mint a yeti :D de maximum 2 hétig tart sval elég macera szerintem, jóbarátokhoz illően mindig cukkoljuk vele :D
2016. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van kifejezetten testszőrnyíró.
2016. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is testszőrnyírót használok. A fenekemről teljesen leszedem,a lábamról rövidre nyírom,a felsőtestemről is mindent leszedek.
2016. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!