Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak! Ti mikor...

Fiúk, férfiak! Ti mikor kezdtek el borotválkozni, és mikor kezdett el nőni az arcszőrzetetek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor nagyanyám adott nekem karácsonyra egy NDK villanyborotvát, arra gondoltam attól erősödött meg az arcszőrzet, de ez nem így van.

Ez genetika.

Unokatestvérem, aki már 60 felett van, alig nő az arcszőre, de irigylem érte, mert nagyon utálom a borotválkozást.

Nem értem azokat, akik szőrösek akarnak lenni.

2015. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy éve kezdett szőrösödni az arcom, ebből kifolyólag egy éve is borotválkozom. 16/F
2015. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17.szüli napra kaptam a keresztanyámtól egy borotválkozó készletet.Nagy fiú vagy már ,és ez volt az utolsó ajándék tőle .
2015. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit 13 éves korom előtt kellett elkezdeni a borotválkozást. Ismerős nők kezdték rá felhívni a figyelmem, hogy már illene.

De volt olyan barátom, akinek még 16 évesen sem kellett, pedig egy 180 cm körüli, nem rozoga csávó volt, és a lányok (asszonyok is) imádták... Igaz, tapadt rájuk, mint a rágógumi. :)

2015. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 lehettem, egy kis dobozban őrzöm azt a kis kevés szőrt, ami a villanyborotvában összegyűlt. Most 62 vagyok petőfi-szakállal.
2015. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én reggel kezdek el borotválkozni és be is szoktam fejezni, mert nem érek rá egész nap.Az arcszőrzetem viszont egész nap nő, ezért másnap kezdhetem elölről.
2015. ápr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem tisztán, talán 14, vagy 15 lehettem. Igencsak lenge legénytollam volt csak, de szerettem volna olyat, mint a nagybátyámnak volt, s reméltem, hogy a borotválástól megerősödik.
2015. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!