Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félig kiegyenesedett a nagyon...

Félig kiegyenesedett a nagyon göndör tincses hajam. Hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 16 éves koromig combközépig érő göndör hajam volt, aztán levágattam, és még göndörebb, fényesebb, erősebb és dúsabb lett. Tavaly nyár közepén azonban a nyakamnál pár tincs elkezdett kiegyenesedni, és mostanra egyre több tincs elvékonyodott, és kiegyenesedett ugyan úgy, más a tapintása is a hajamnak. Máshol viszont ugyan úgy szépen göndörödik mint eddig, bár már a fejem tetején is kiegyenesedett, de azt hittem csak azért mert kezdi a súlya megint lehúzni. Nagyon hullott a hajam, de ezt annak fogtam fel, hogy laktózintoleranciám lett, és sokáig nem derült ki, ezért folyamatos bél és gyomorgyulladásom volt, de vajon emiatt történhetett ez a hajammal? Most Yves Rocher göndör shampont használok, és Kallos hajpakolást, illetve vettem a kallostól göndör hajra való sprayt, és fixálót, de egyenlőre nem tapasztaltam semmi változást:/ Nem tudom mit tehetnék még, hogy újra visszanyerjem a régi állapotot. A segítő válaszokat előre is köszönöm!

#haj #göndör #hajhullás #hajápolás #göndör haj #hajregenerálás #természetes göndör haj #hajkiegyenesedés
2016. jún. 1. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a fodrászom tanácsára lecseréltem a drogériás, olcsóbb göndörítő termékeket professzionálisra. Hatalmas a különbség, alig hittem a szememnek az első használat után. A fürtjeim rugalmasan, szépen göndörödnek végre :). Nem túl olcsóak,de nekem megérte a befektetés.

Én ezeket használom:

[link]

[link]

2016. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajszárítót haszálsz?
2016. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, és a linkeket is! Szerintem ki fogom próbálni mindkettőt. Most úgy vagyok vele, hogy nem az ár a lényeg.


Igen, tárcsással szoktam szárítani legkisebb hő és szárítás fokon. Mostanában így szebben felugrik, mintha hagyom magától, régen ez fordítva volt.

2016. jún. 1. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazokat a termékeket használod mint előtte, és nem is teszed ki sok hőnek akkor lehetséges, hogy valami belülről fakadó oka van. Vizet iszol eleget, esetleg nincs valami vitaminhiányod? Még annyit tudok javasolni, hogy kókuszolajat heti egyszer használj pakolásként, az is sokat segíthet.
2016. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, már a vitaminhiányra is gondoltam, ami valószínűleg amiatt van, hogy állandó gyulladás volt a szervezetemben a laktózérzékenység miatt. Az viszont elég ijesztő, hogy ilyen hatásai lehetnek. Köszönöm a tippet! Erről a kókuszolajas pakolásra még nem is nagyon hallottam!
2016. jún. 2. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!