Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet megszüntetni az...

Hogyan lehet megszüntetni az ún. izzadtságszagot?

Figyelt kérdés
Rengeteg ember, többnyire férfiak bűzlenek az izzadtságszagtól. Gyakran üzletemberek is. Se a dezodor, se a szappan nem segít igazán. Valaki tud valami jó trükköt?
2008. szept. 25. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Hónalj borotválás.

De szerintem ha valaki rendesen tisztálkodik, nem lehet büdös.

2008. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Szortelenites es egy jo dezodor!!!
2008. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
85%
Honalj borotvalasa, dezodor, rendesen szellozo felsoruhazat....
2008. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
En peldaul minden nap zuhanyzom,de csak egy fajta dezodor hasznal,ha mast hasznalok rogton egy budos keverek szag keletkezik,tehat nem mindegy hogy mit hasznal valaki es fugg az etkezestol is.De aki sima izzadsagszagu ott mar szerintem a feluletes tisztalkodas az ok.Es persze a muszalas ruhazat.
2008. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Egyik sem, és mi van ha a kérdező férfi???


Nincs olyan, hogy izzadtságszag, mert az "izzadtságszagot" BAKTÉRIUMOK okozzák. Ha a baktériumot kivesszük a képből, az izzadtság SZAGTALAN.


A borotválkozás nem teljes megoldás, mert nem csak a szőrzeten élnek, hanem a bőrön is.


A fürdéssel csak

1. táplálékot adsz nekik

2. elterjeszted őket akár az egész testeden.


Van akinek az egész teste így bűzlik, mert anyuci nem tudott erről.


A dezodor sem segít, mert nem irtja ki a baktériumokat.


A megoldás gyógyszertárban recept nélkül kapható:

1. Alkohol

2. Szaliciles alkohol


Változó, hogy melyik az olcsóbb, viszont a szaliciles alkoholból az alkohol elpárolgása után kicsapódik a szalicil és ez meglátszódhat a ruhán.


Egyszerűen mint egy dezodorral (de vigyázva hogy ne csorogjon ki, akkor csak pazarlunk) az üvegcsével végig kell haladni a hónaljon úgy, hogy mindenhol érje az alkohol. Ha az egész testünkön bűzlünk (érdemes megkérdezni másoktól), akkor vattával kell végigkenni a bőrt. Fanszőrzetnél csíp, de ott is működik a dolog.


Az eredmény az, hogy akár csutakosra is izzadhatok, mégis szagtalan vagyok. Ez kb. 2-4 napig hat, aztán meg kell ismételni a műveletet.


Nem szabad hinni a reklámoknak. :)

2008. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Ja és ha stiftet használunk, azt is befertőzzük. Ha szeretsz valamilyen dezodort, a használata előtt negyed órával fertőtlenítsd a hónaljadat a fenti módon, garantáltan szagtalan leszel pár napra.


Vattával nem érdemes a hónalj esetében, mert nem visz fel eleget, viszont magába szív, tehát csak pazarlás, miközben eredménytelen a kezelés.

2008. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos nagy marhaságot írt valaki,aki azt hiszi hogy az izzadságszagot baktérium okozza és egyébként szagtalan.Tehát síma ivóvizet izzadunk?Nézz már utána !
2008. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
na es akkor mi van ha a kerdezo ferfi? ferfi is szortelenithet es ugyanugy hasznalhat dezodort.
2008. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Az a válaszoló vagyok, aki marhaságot írt.


Én ezt használom, és én csutakosra is izzadhatok, szagtalan (AMENNYIBEN 1 napon belül kezeltem a hónaljamat az alkohollal). Természetesen nem havi egyszeri fürdés esetén szagtalan az izzadtság, hanem rendes tisztálkodás esetén.


Kétlem, hogy Te más összetételűt izzadnál, így nyugodj bele, az izzadtságszagot baktériumok okozzák. Ha nem hiszed el, tőlem találkozzunk és megszagolhatod. :D De tőlem maradhatsz büdös is abban a hiszemben, hogy az a saját szagod. Az ész megáll, ha az ellen kardoskodsz, hogy VAN MEGOLDÁS, és hogy SZAGTALAN IS LEHETSZ. :DDD

2008. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Szagolja a rosszseb a buzodet,ha annyira okos vagy ird mar be a keresobe hogy"izzadsag" nem izzadtsag,mert magyarul sem tudsz egyebkent,es megtudod hogy az izzadsag osszetevoi a vizen kivul asvanyi sok,salakanyagok,savak,hormonok attol budos,fugg az etkezestol a szaga,pl. ha hagymat fokhagymat eszel budosebb,ha egy no menstrual akkor is mas a szaga,ugyhogy kenheted szesszel a retkes borodet mert nem er semmit,csak esetleg kiszarad es leesik a kezed
2008. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!