Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Daueroltatni szeretném a...

Daueroltatni szeretném a hajam ballagásra. Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Mell alá érő, dús hajam van. Nagyon elrontanám a dauerral? Szög egyenes, és már nagyon unom, hogy ha begöndörítem, 10 percig szép lesz, de fél óra múlva teljesen visszaegyenesedik, pedig haboztam és lakkot is fújtam rá.

14/L


2016. ápr. 30. 15:05
 1/5 anonim válasza:
Nem a kérdésre válaszolok, előre is bocsi, de mindent megadnék, hogy "szög egyenes" hajam legyen :) Persze nem vagyunk egyformák, túl egyszerű lenne az élet, ha mindenki úgy nézne ki, ahogy szeretne. Mondjuk szerintem a dauer tuti tartósabb, mint ha simán besütöd. Szóval el nem rontod vele, az a cél, hogy göndör legyen.
2016. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
barátnőm is ezt mondja :D tiszta hullámos és nagy haja van :D
2016. ápr. 30. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne tedd!!!

Nagyon tönkre teszi a hajad,aztán le kell vágatnod!

2016. máj. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én évek óta daueroltatom a hajam, és már azt hiszik, így természetes. Nem olyan 80-as évek stílus, hanem laza göndör/hullámos. Ami fontos, hogy ne közvetlenül előtte csináltasd, hanem kb. 2 héttel előtte, mert kell egy kis idő, míg tényleg szép lesz.
2016. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ha meg is csináltatom május környékén mert ugye június közepe a ballagás
2016. máj. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!