Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukám minden "nőies" dolgot...

Anyukám minden "nőies" dolgot ellenez. Hogyan lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítés, kozmetikai cuccok (dezodor, smink), melltartó, normális és elég mennyiségű bugyi. (csak 2-3 mama bugyit vesz nekem) Ő nem használ ezek közül semmit, kivéve a mama bugyit. Egyáltalán nem az a világ van amiben ő élt, mert nagyon későn szült engem.
2016. jún. 2. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem tudsz rajta változtatni, de miért is kéne? Te magaddal meg azt csinálsz, amit akarsz. Nem kell figyelembe venni.
2016. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Kérj tőle pénzt, és vedd meg magadnak belőle ezeket a dolgokat
2016. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
nehogy már melltartót se hordjatok.... pláne nyáron full szőrösen. anyádba semmi igényesség nem szorult
2016. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen mit akar. Az anyád elmaradott és buta, az ilyenre nem is szabad hallgatni. Vedd meg magadnak ami kell és használd. Ha nem akarsz mamabugyit akkor azt pedig sose hordd. Majd megszokja 2 hét alatt kb. Láttam már ilyet...
2016. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérj zsebpénzt és vegyél magadnak dolgokat. Ha már megvan, csak nem dobja ki, ha mégis akkor rejtsd el előle.

Oké, hogy az ő idejében nem volt divat a sminkelés, de a dezodor helyett mivel éri el, hogy ne legyen büdös mikor megizzad?


Nem tudom hány éves lehet az anyukád, de az enyém 50 és mégis sminkel és dezodorál, szőrtelenít.

Nagymamám már ellenzi, de ő 68 éves.

2016. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom mondani, hogy vedd meg magadnak...
2016. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a bugyi melltartó alap:) És még a dezodor is nehogy már büdös legyél .. Hány éves is vagy?
2016. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy van egy bizonyos alap testápolás szint, amit a társadalom elvár a nőtől. Lehet ez ellen szembe menni, de a többiek ki fognak rekeszteni miatta.

Ha egy kicsit is segíteni akarja a boldogulásodat, szülőként ezt nem hagyhatja.

2016. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fogkrémet és WC papírt vesz, a többit, ha akarom nekem kell megoldani. Nagyon tamponellenes, úgyhogy azt is. Nem tehetem meg, hogy a mamabugyit nem használom, mert így sincs elég.
2016. jún. 6. 18:27
 10/10 anonim válasza:
Uh, de durva! Szerintem is vedd meg magadnak. Anyukad pedig ugyis tudomasul fogja venni elobb utobb. Kitartas! :)
2016. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!