Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2-3 havonta kiújuló ajak...

2-3 havonta kiújuló ajak herpesz ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés

Olvastam egy alma ecetes praktikát, ami előtt jegelni is kell. De ma láttam egy oldalon, hogy semmilyen savas dolgot nem szabad rá kenni.

Ami elég nagy baj, mert ma jött ki és barátom is lett, szóval nem igazán szerencsés ez a dolog.

Nagy dózisú c-vitamint is olvastam, ami jó lehet, de azért kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

Esetleg más trükk?

Lehet beújítok egy herpesz kenőcsöt.


Köszi előre is, fontos lenne :)


2016. márc. 1. 15:14
 1/6 anonim válasza:
Rossz kategória!
2016. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az új processzor megoldja.. egyébként ezzel nem az orvost kéne felkeresni?


"FONTOS! A kérdésekre a választ a honlap látogatói adják meg, nem orvosok, egyéb szakemberek vagy az oldal készítői! Az olvasott információkat ennek megfelelően, fenntartásokkal kezeld!"

2016. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dongaben válasza:
Erősen dörzsölj hozzá egy 4GB-os RAM-ot! A szilikon jótékony hatással van erre...:DDD
2016. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erősítsd folyamatosan az immunrendszeredet, hogy ne jöjjön ki a herpesz.

Ha már kijött akkor egyértelműen kenőcs.

2016. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

#2.:D

De egy VGA hozzádörzsőlése még jobb hatással van rá.:D

De ez attól is függ hogy mennyi pénze van rá,valaki csak GT730-at más meg már GTX80Ti-t dörzsöl.:D

2016. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van telviran kenőcs annak van gyógyszere is . Azt kellene szedni egy ideig hogy az immunrendszer helyre jöjjön. Legyőzze ezt a vírust.
2018. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!