Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz a hajam mit...

Nagyon száraz a hajam mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés
2 honapja voltam fodrasznal akkor par tincs szivatva lett mert a sotet barnamat nem fogta be a vilagos barna. Most megint szeretnek menni fodraszhoz de leginkabb a szivatott szalak hullottak ki fesulkodesnel meg hajmosasnal lehet megint kellene szivatni viszont igy is nagyon szaraz a hajam. Tudtok nekem ajanlani valami nagyon jo terméket ami száraz leszivatott hajra tokeletes?

2016. jún. 8. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Olajpakolások (ricinusolaj, olívaolag, mandulaolaj stb...).

Ne szívasd le annyiszor, nagyon csúnya lesz a hajad (el fog töredezni, nagyon fog hullani stb...).

2016. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tönkretette a hajad a szívatás, akkor hiába kellene megint, ne csináld!

Komolyan, ne! Teljesen tönkre fog menni a hajad...

A balzsamoktól ne várj csodást, kiegészítésképpen tökéletesek, de ide komolyabb dolog kell. Jól írta az első, az olajak nagyon jók a száraz, töredezett, kezelhetetlen hajra.

Ricinusolaj, kókuszolaj, argánolaj,...


(ja, nem tudom, hogy vasalod-e a hajad, de azt is el kellene egy kis időre felejteni vagy, ha mindenképpen ragaszkodsz a vasaláshoz, akkor használj hővédő spray-t)

2016. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a válaszokat! nagyon ritkan vasalom a hajam. mert amugy nagyon gondor es ilyen melegbe gyorsan megszarad es akkor nagyon szep gondorsege van a hajamnak viszont alapjaraton nagyon szaraz a hajam de most szivatas miatt meg durvabb lett a tapintasa. Altalaban jarok joico pakolasra havonta de most nem volt idom a tanulas miatt. Bizom a joicoba es az itthoni apolasba. :)
2016. jún. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!