Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanásaim...

Mit tegyek a pattanásaim ellen? Sose fog elmúlni?

Figyelt kérdés
Eléggé pattanásos vagyok,bőrgyógyásznál is jártam kaptam krémet rá amit már 2 hónapja használok de semmit nem használ. Előtte használtam másféle készítményt is. Memstruációm előtt meg még jobban elő jönnek. 19/L

2016. jún. 8. 20:27
 1/9 anonim válasza:
Kozmetikust már próbáltad? Nekem bejött. Nem kell olyan gyakran menni és 1-2 nap után teljesen jó lesz az arcod. Én minden este arctonikkal lemosom és nekem is vannak krémeim, most már 2 hete alig látszanak. Sok sikert ellenük!!
2016. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Fehérjoghurtot keverj össze szamócával és tegyél bele citromlevet. Jól keverd meg. Kend rá az arcodra, hagy megszáradni és utánna kapard le. Nekem bejött. Sok szerencsét!💖
2016. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
*Hagyd
2016. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Igen jártam kozmetikushoz és hatásos is volt,meg a szolárium is sokat segített,csak az a baj hogy most ezek a bőrgyógyászati krémek mellett még napozni sem napozhatok !!:(

#2 Köszi ki fogom próbálni! Én kávézaccot kevertem össze mézzel,puhább lett az arcom, de a pattanásokat nem mulasztotta el. :(

2016. jún. 8. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon pattamasos a borom es en annyi minden.kozmetika cuccot kiprobaltam es csak a Garnier arcradirja vagy meg a kefes arctisztito is jo de az arcradir hasznal es Dermofil arcmaszkbol szoktam meg rakni pattanasaimra es masnap olyan szepen kijon. Ez az arcradir segit eltuntetni hamarabb a pattanas foltokat. Nem mondom higy teljesen megoldotta a problemam de sokat javit az arcomon.

19/L

2016. jún. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Köszi a tippeket! Azt az arcradírt lehet ki fogom próbálni :)
2016. jún. 9. 01:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Íme az én megoldásom:

naponta többször mosom az arcomat vízzel,reggel,napközben,és este lefekvés előtt,próbálok nem hozzáérni az arcomhoz. Ezzel a módszerrel látványosan kevesebb a pattanásom :) +aloe verából készíthetsz arcmaszkot,googleba ha beírod akkor találsz aloe verás arcmaszkhoz receptet :)

2016. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt is ki fogom próbálni! :)
2016. jún. 9. 17:32
 9/9 anonim válasza:
Ki próbáltad a 2., azt én írtam. Használt?
2016. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!