Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanasaim ellen?

Mit tegyek a pattanasaim ellen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! nekem hormonális dolog miatt lett borzalmas a bőröm.Egyik napról a másikra hatalmas kelések, és gyulladt pattanások... borzalmas.

Sok MÁRKÁS dolgokat összevásároltam, őszintén mondom, semmit nem ér!

ami ér: Yamuna szappan.400-500 ft-ért kaphatók, én bio boltba vettem, de kapható dm, rossmanba is, ha jól tudom, hasonló áron. Ennyi pénz megéri a próbát, nem nagy pénzkidobás, ha mégse jön be! De nekem bejött nagyon is! Igaz, mivel nekem hormonális gondjaim vannak, nem akadályozza meg, hogy kialakuljon a pattanás, de minden nap ezzel a szappannal mosok arcot, reggel-este. az arcom egy hét alatt sokkal jobb. 2-3 friss pattanás meglátszik persze, de a gyógyulás sokkal gyorsabb!

Amit még ajánlok, a teafa olaj. mindenhol 2000-3000 ftért találtam csak, viszont ebbe a bio boltba 700 ft-ért kaptam :) Óvatosan kell vele bánni, a friss gyulladt pattanásra szabad csak töményen tenni,mert egyébként a bőrt nagyon szárítja. a gyulladás másnapra elmúlik, már csak a pattanás sebe marad.1-2 nap és az is elmúlik. szóval szuper!

én arc"tonik"ként is használom, vízbe tettem pár cseppet, és azzal törlöm át minden nap az arcom. ezzel fertőtlenítem a bőröm.

Remélem tudtam segíteni. Krémmánián olvasgass róla, engem ott győztek meg! Szép napot!

2015. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia nekem ez segített :

[link]

2015. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én mostanság sószappant használok, ez nagyon szépen leszárítja a pattanásaimat, és utána irtó puha lesz a bőröm, amit imádok:D. Himalaya sószappan, én dm-ben vettem 1000 ft-ért, de nemrég láttam hogy Auchanban is árulják ugyanezt.... De már azzal is nagy vátozást érhetsz el, ha minden reggel-este megmosod az arcod kímélő szappannal, mert akkor kevesebb kosz lesz az arcodon és kevésbé fog kialakulni pattanás:)
2015. jan. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!