Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok pattanások...

Mit ajánlanátok pattanások ellen? 13/L

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kozmetikus
2016. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 piroska és a farkas válasza:
48%
Először is ne moss szappannal meg ilyesmikkel arcot, csak tiszta vízzel. Ne alapozózz, mert nem szellőzik tőle a bőröd. Ne egyél szemetet, mert a méreganyagok is kijönnek ilyen formàban, bàr nàlad vszínűleg az életkorodból fakadó hormonàlis vàltozàsok okozzàk. Nekem anno nagyon bevàlt egy Dr Hauschka termék, kicsi fiola, nem az egész arcot kellett letörölni vele, hanem ujjbeggyel kellett az egyes pattanàsokra felvinni, és gyönyörűen lehúzta a gyulladàst.
2016. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! :)

Alapozózni soha nem szoktam, szappannal arcot mosni is nagyon ritkán, legtöbbször csak vízzel.

Utánna nézek ennek a dr. Hauschkás cuccnak! :)

2016. jún. 14. 15:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Fabulon tini tonikot (fűzfakéreg gyulladáscsökkentő hatás, aloe vera börregeneráló hatás) használtam fiatalon, ez most is egész mefvizethető (kb. 700 Ft.)


Most kövirózsa (gyulladáscsökkentő) és aloe vera (regeneráló) növényeim félbevágott leveleit használom, ha ritkán kicsit begyullad a bőröm. Évtizednyi tapasztalattal dicsérem, mindig friss és olcsó.

2016. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:)
2016. jún. 14. 15:26
 6/13 A kérdező kommentje:
Az egyik helyen azt írják, hogy már nem gyártják.. :S
2016. jún. 14. 15:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Vermix Forte vált be, DM-ben lehet kapni.

Sokkal szebb az arcom.

Meg minden este tusoláskor Cleaoderm radírt használok, ami hűsít. Nem mindig radírozom a bőrömet, hanem van, hogy csak felkenem kicsit.

2016. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Mélytiszítóval kombinálhatod, az is 1000 Ft alatti:

[link]

2016. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem a natúr cuccok jöttek be. Konkrétan a Manna szappanjai, bár más natúr termék is lehet olyan jó. De tényleg az egészséges életmód (csoki, chips, ilyesmik elhagyása) is segíthet.
2016. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátló segített egyedül. Ne menj kozmetikushoz nyomkodásra. Egyébként joó érzés volt a bőrömnek a teafa kivonatot tartalmazó bármiféle holmi. 14 évesen kezdtem szedni a bogyókat egy hónap alatt majdnem minden elmúlt. Hormonális dolog, tünetileg hiába kezeled. A kozmetikus hegei még mindig a bőrömön vannak.
2016. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!