Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok! Kinek mi a...

Fiúk, lányok! Kinek mi a véleménye az extrém színű hajról?

Figyelt kérdés

Fiúk nektek mennyire jön be egy lányon, illetve lányok nektek fiún.

Extrém szín alatt kék, zöld, narancs, rózsaszín, szivárványos, stb színeket értek. :3


Kort és német írjátok kérlek!


2016. jún. 16. 19:22
 1/8 opened paradise ***** válasza:
60%

Imádom őket.

A narancs,piros,meg a lila már kezd kicsit sablon lenni,de a kék a favorit. A világoskék.


21/F

2016. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Sok féle hajam volt már. Lila, neonzöld, piros, fehér, szürke, sötétkék, szivárvány, most éppen türkizkék.

Úgy vettem észre, hogy bejön a pasiknak, és elég sok bókot kapok lányoktól is, vagy hallom ha elmennek mellettem akkor mondják hogy milyen jól néz ki. :D

Mondjuk ugyanennyi rosszalló tekintetet/megjegyzést is kapok, de azt általában idősebb korosztálytól.

Szóval én szeretem, hogy mindig színes a hajam. Mondjuk drága mulatság, de nekem megéri.


Pasikon viszont nem hinném, hogy elviselném a nagyon világos színeket, na meg attól is függ, hogy jól áll-e neki. :)


21/L

2016. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Iszonyat menök föleg a kék :) nekem negyon tetszebek (bocsessz nincs hosszú ö)
2016. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

szerintem borzasztó

24F

2016. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es nekem is most lesz kék a hajam :3 és akkor gondolom a fiatalabb korosztálynak nagy átlagban inkább tetszeni fog. :D
2016. jún. 16. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is volt mindenféle színű, de magamon annyira nem jött be a dolog, pont azért mert mindenki észreveszi, odajönnek kérdezgetni róla vagy bókolni, utáltam ezt a figyelmet amit kaptam miatta.

Másokon akkor tetszik ha jól áll az illetőnek.

2016. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem most pasztellrózsaszín. Én nagyon szeretem, bár drága. Sokan dicsérik, sokan leszólják, bár nem figyelem, nem érdekel.

Viszont férfiakon is nagyon jól tud állni. Youtubereknél gyakran látom, pl nekik nagyon jól áll:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

17l

2016. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Primitív magamutogatás.
2020. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!