Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A fegyencedzést ki csinálja...

Whiteryback kérdése:

A fegyencedzést ki csinálja vagy ki csinálta valamikor és a mi a véleménye róla? A fegyencedzésbe a kézenállásos fekvőt valaki már megcsinálta? Az mit jelent, hogy 2 sorozat 25 ismétléssel?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne mert én is most akarom elkezdeni.

2013. ápr. 14. 12:08
 1/3 dirtboy ***** válasza:

1x meg csinálsz 25ot aztán kis pihenő és megint megcsinálsz 25ot.

a sorozat hogy hányszor kell nekirugaszkodni az ismétlés meg hogy pl fekvőnél azt mondják nyomj le 25fekvőt akkor az 25ismétlésnek felel meg.

2013. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sága ***** válasza:
Én 2 éve edzek a fegyenc szerint és sokat erősödtem (magamhoz képest),formálódtam is eléggé (nem úgy mint egy kondis inkább athletikus alkatúan),persze ezek mellett a kajára is oda kelett figyelnem mert én hízékony tipus vagyok.A kézenállásos fekvővel én lassan haladok mert volt régebben vállproblémám (mikor még gyúrtam,de nem a súlyok miatt hanem mert hülye voltam)és itt még csak a fél fekvő kézenállásban résznél vagyok ezt is csak óvatosan csinálom.Ha érdekel vmi konkrétan kérdezz és ha tudok segítek.
2013. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sága ***** válasza:
Ja előző vagyok nekem nagyon bejött mert ingyen van és nem kell hozzá eljárnom konditerembe,bárhol tudok edzeni.Nekem amúgy is mindig a saját testsúlyos edzés tetszett jobban.
2013. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!