Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak a hajam egy része szőkül?...

Csak a hajam egy része szőkül? Segítség!

Figyelt kérdés

Sötét barna hajam van, festett (Garnier Prodigy 3.0).

Ombrét készültem csinálni, a hajvégeim 80%-a szépen ki is világosodott, de két oldalt az első két tinccsel alig történt valami.

A leírás szerint kevertem össze mindent, 60ml 9-es oxihoz egy csomag Kallos szőkítőport kevertem.

Segítség :'(



2016. jún. 16. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem menstruálsz?Nekem akkor lett így elcseszve...
2016. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez gyakran előfordul, éppen ezért képtelenség otthon ombrét csinálni.
2016. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ombre hajhoz nem béna 300 ft-os szőkítő kell... ez az első pont ahol elrontottad. A többi meg ki tudja... gondolom nem értesz a szőkítéshez sem, nem hogy ombre festéshez.
2016. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ombré" elég erős idézőjel, inkább ilyen dipdye jellegre gondoltam amúgy is.

[link]

így.

(az ő tutorialja alapján csináltam:D)

Szóval e, mindegy, kezd alakulni jobb irányba.

Köszi a lecseszéseket :3

2016. jún. 16. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lecseszés, anyám a múltkor egy ilyen dm-ben kapható melír készlettel jött haza, hogy melírozzam be a haját. Teljesen használhatatlan volt az egész. Kicsalják az emberekből a pénzt az ilyen hülyeségekre, egy ombrét ráadásul csak egy jó fodrász tud megcsinálni szépen, jó drágán, de az igazán szép melírt is.
2016. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!