Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan beszélhetné rá egy...

Hogyan beszélhetné rá egy elkeseredett férj az ötvenéves, tiszta ősz feleségét arra, hogy legalább egyszer, próbaképpen festesse már be végre a haját?

Figyelt kérdés
Évek óta könyörgök neki. Már csomószor vettem neki színezősampont és hajfestéket ajándékba. Volt úgy, hogy fodrász ismerőshöz is elkísértem, aki vállalta volna, hogy befesti neki, de ő az utolsó pillanatban visszalépett és nem lett az egészből semmi. Pedig ott ültem mellette, fogtam a kezét.

2016. jún. 18. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
megmondod neki kerek perec,hogy ha nem festeti be,akkor te lehúzod a vécén az összes viagrádat,aztán magára vethet utána.
2016. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ősz hajat befesteni drasztikus változás. Ha ő ezt nem akarja, akkor te se erőltesd! Tartsd a teste fölötti rendelkezési jogát tiszteletben.
2016. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
nem értem, miért? sokkal szebb lenne. Mi lenne, ha azt mondod, hogy ha nem festi be,te kékre festetnéd a sajátod?
2016. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
ezen én is elkeserednék
2016. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Mi a franc közöd van hozzá, már mégis? Ha ő azt mondja, metéltesd körül magad vagy csináltass tetoválást, megcsináltatnád? Ő dönti el, hogy akar kinézni. Ha ez nálad már "elkeseredettséget" okoz, akkor örülj, hogy olyan könnyű életed volt, hogy komoly problémáid nincsenek.
2016. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Ja, egy festés nem nagy dolog valóban, csak azt hogy jól nézzen ki kb 3 hetente újra is kell festeni mindig... ami igen káros, macerás és sok esetben hajhullást okozhat, ami pont nem kell egy idősödő nőnek. Te ezeket végiggondoltad vagy azt hiszed festeni egyszer kell és utána tökéletesen csodás lesz minden?
2016. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

azért ez nem teljesen van így.

a férjet minősíti a felesége és fordítva.

hányszor látni,hogy a férfi tiszta jó formában van,a nő meg egy elhízott tehén.

az ilyesmi szégyen a férfinak.

ami még gyakori,hogy a nő szépen fel van öltözve,a férje meg szabadidőruhában edzőcipőben övtáskával atlétában megy mellette,ez meg a nőnek szégyen.

ha a kérdező is hasonló okok miatt szeretné ezt,az teljesen érthető és kettejük dolga nem csak a nőé.


egyébként ha egy ilyen kis dologban nem tudsz rá hatással lenni mint férfi,

ennyire nem akar már megfelelni és tetszeni neked,akkor a fene megette az egészet azt remélem tudod.

ezért a helyzet egyértelmű kimondása lenne a legjobb.

-fested be a hajad mert lejáratsz!idősebbnek nézel ki őszen a korodnál amire lekonyúl a farkam.

itt a pénz haza se gyere amíg nincsen készen a hajad.-

2016. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

"ami igen káros " 6-os nincs igazad, vannak nagyon jó ősz szálat befogó festékek, nem árt!

egyébként meg ez genetika - 50 évesen még nem kellene fehérnek lenni, igazán segíthetne ezen egy szőkés festéssel

2016. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Mondd mé neki, hogy az ősz haj lehet dögös, egy férfin. De számodra vágyromboló, mert erősen mutatja, hogy terméketlen (s minden bizonnyal ápolatlan) porhüvelybe pazarolnád a magjaidat, amire a vetőgép sztrájkkal reagál.

Márpedig te vetni akarsz, de csakazért sem fogod megcsalni.


Aztán hagyd hogy maszturbáláson kapjon. Ha attól sem kap észbe, akkor válj el

2016. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Alapból nem mentem volna olyan fiúkához hozzá, aki az utca népének akar mutogatni.
2016. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!