Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kéne pár tipp a miteszerek és...

Kéne pár tipp a miteszerek és kiütések eltüntetésében lehetőleg a legkönnyebben és leggyorsabban végre hajtható folyamatban, valakinek tipp?

Figyelt kérdés
mostanában nagyon csúnya az arc bőröm . tele van apró kiütésekkel és az orrom valamint az állam környékén miteszerekkel ami hogy őszinte legyek nagyon zavar , és szeretném a legkönyebben elkészíthető de legjobb módszert az eltüntetésükre. a kamilla teás gőzöltetést próbáltam már de nem segített meg a miteszert eltüntető tapasz sem. ha pedig elkezdem őket kinyomkodni másnapra begyulladnak majd hetekig sebesek lesznek. valakinek ha van valami jól bevált házi pakolása és megosztaná velem annak előre is köszönöm

2016. jún. 18. 23:52
 1/4 anonim válasza:

Mostanában elég divatos egy ázsiai arcmaszk amit otthon is el lehet készíteni ha rákeresel az interneten. A neve: Blackhead removal mask. Fel kell kenned a bőrödre, és amint megszárad csak annyi a dolgod hogy lehúzod a bőrödről. És látni fogod azt, hogy ami sárgás akármi benne van a pattanásban az rajta lesz a maszkon. Én igaz eBay-ről rendeltem, készen. Viszont ha folyamatosan használod hatásos. Nem kell nyomkodnod magad.

Receptet találsz magyarul, de ha nincs kedved kotyvasztani akkor könnyen beszerezhetsz nagyon olcsón. Ja és nem mondtam, hogy ennek a maszknak fekete a színe :D

2016. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bha krémek eltüntetik a mitesszereket. De ha kiütéses vagy akkor orvossal kéne megnézetni először hogy mi a gond. Bha mellett kerülni kell a napot és mindig fényvédőt használni. Ez a hátránya.
2016. jún. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki kell tisztítani,más megoldás nincs a szép bőrért.Ha otthon nem megy akkor kozmetikus különben csak rontod az állapotát.
2016. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket!!!:)
2016. jún. 28. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!