Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj/ ricinus olaj...

A ricinusolaj/ ricinus olaj fiúknak is segít?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és szeretném növeszteni a hajam, ezért a segítségetek kéne.. Nem olyan féle hosszabb haj kéne mint a metál rockereknek..:) (de nem sértésből írtam)

2016. jún. 7. 18:10
 1/7 anonim válasza:
Igen.:)
2016. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

az mindenkinek segít....bár én hiába használtam évekig nem használt.... de neked hátha :)

13/l

2016. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia, én fodrász vagyok. Segít a ricinus olaj, de ha veszel férfiaknak való Bánfi hajszeszt, az sokkal jobb :) de jól nézd meg a flakont, legyen ráírva, hogy "férfiaknak" :) ilyet tudsz venni szinte bárhól. Müller, Dm, Rossman és egyéb ilyen drogériákban, de lehet, hogy a nagyobb Tescokban is van.
2016. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami segíthet az a fejbőrmasszázs és hajszeszek, gyógynövényes főzetek. A ricinusnak nincs kb semmi hatása a hajnövekedésre.
2016. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát, ha nincs hajad, nem használ a ricinus olaj.. -.-" de egyébként igen, ugyh baromságot mondtál.. nézz utána mielőtt írtkálsz
2016. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) utolsó válaszolónak: Van hajam :D
2016. jún. 9. 09:29
 7/7 anonim válasza:
kedven kérdző, nem neked írtam, hogy "ha van hajad" hanem annak, aki írta, hogy nem használ a ricinus olaj.. :) én írtam ő előtte neked a Bánfis komit :)
2016. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!