Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma leszivattam a hajamat...

Ma leszivattam a hajamat szőkére, de nagyon szr lett. Holnap vissza festhetem barnára? Vagy akkor totál tönkremegy a hajam?

Figyelt kérdés
Borzalmas lett, legszivesebben kiugranék a zárt ablakon keresztül, foltos lett, meg nagyon bèna, vissza akarom kapni sűrgősen az eredeti sötètbarna hajszínemet, holnap, vagy egy hét múlva, vagy mikor lehetséges ez? Totál kész vagyok...
2016. jún. 24. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó fodrásznál csináltatod semmi baja nem lesz, akár holnap is mehetsz. mesterfodrász használ hajvédő szereket a festékhez. Amúgy is vissza kell pigmentálni a hajad, másképp a festék lekopik mosásnál.
2016. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pacsi.én is így jártam egyszer.

szerintem is jobban jársz,hogyha fodrásznál festeted vissza.

de ha nem,akkor az is jó,hogyha veszel egy sima barna színű hajfestéket a fodrászkellékesnél. ha nagyon rossz a helyzet kalapban menj. de mindenképp te menj, ott tudnak segíteni,hogy milyen árnyalatot vegyél. mármint a fodrászkellékesben.

és számíts rá,hogy kopni fog. de ha 2-3 x befesteted majd megint barnára,akkor nem fogja ledobni majd. csak az első 1-2 alkalomnál.

festheted akár holnap is. persze ha tudod pihentesd a hajad. de ha nem megoldható fesd.

és ne drogériából vegyél festéket. azok nem olyan jók szerintem. és nem is tudnak segíteni

2016. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt most két választásod van. Vagy szőkére, vagy barnára fested. Egy szívás után nem lesz tökéletes eredmény, de akármelyik színt választod, úgyis többször kell befesteni.
2016. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!