Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mely pattanasok utani piros-ro...

Mely pattanasok utani piros-rozsaszines foltokat hogy lehet eltuntetni?

Figyelt kérdés
Rengeteg ido eltelt es csak alig-alig halvanyodtak.. Olvastam mar itt valaszokban, hogy az nem mulik el amelyik mely volt, de kerlek valaki mondja, hogy van valami megoldas..
2016. jún. 28. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt írták hogy ha citrommal be kened,az halványanít. Én még a sebekre használam sebgyógyító kenőcsöt is.
2016. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet a bőrt csiszolni kozmetikus csinálja, de vannak direkt krémek erre a patikából. Háziorvost is megkérdezhetsz, jók rá azok a krémek, kenőcsök amik pl égési sérülésekre. Nekem a Baneocin vált be erre.
2016. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es ez a citromos megoldas kb mennyi ido mire latvanyos eredmenyt mutat?
2016. jún. 28. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia :) nekem is ez volt a problèmám ès nekem fènyvèdő segìtett amit minden nap használtam ès mèg az hogy nem piszkáltam a böröm meg arcradìr nagyon nagyon sokat segìtett:) a citromos megoldás nekem nagyon nem vált be ugyanis allergiás reakciom is lett ès utána a homlokomon egy hatalmas kb 6 centis seb dìszelget :/ de van akinek segìt de èrdemes az elejèn egy kis rèszen kipróbálni:)
2016. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A citrom savas ilyen UV mellett nem ajánlott,de meg is marhatja a bőrt.A megoldás a csiszolás lenne,de ezt sem ajánlják ilyenkor már.Ha mélyebb akkor szövethiánnyal gyógyul.
2016. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A citrom nekem is csak megmarta, még pirosabb és csúnyább lett. Plusz nyáron nem is szabad csinálni. Akkor inkább télen kozmetikusnál a gyümölcssavas hámlasztás, szigorúan akkor is fényvédő mellett.
2016. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Es milyen fenyvedo?
2016. jún. 29. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
A fényvédő azért kell hogy megóvja a hámlasztás és kezelés alatt álló bőrt a káros UV-sugaraktól, különben károsodik a védtelen bőr ugyanis minden ilyen kezelésnél a bőr felső rétegét vékonyítják el, csiszolják le. Arckrémekben van illetve van direkt arcra való fényvédő és testre is. Minimum 30as kell, de ilyenkor nyáron el se kezdik ezt a kezelést a normális, hozzáértő kozmetikusok.
2016. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!