Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a pulóver ugye nem lányos...

Ez a pulóver ugye nem lányos és nem meleges, hogy rózsaszínes piros felirat is van rajta és lent a derekán valamint a két ujja végén piros-fehér csíkos? Kép lent

Figyelt kérdés

Ezt most vettem a napokban és direkt mondtam az eladócsajnak,hogy férfi pulóvert szeretnék.


Tegnap vetten fel először és nincs vele különösebb gond kényelmes vékonyabb pulóver,de mivel ilyen kék és rózsaszínes piros felirat is van rajta valamint lent a derekán körbe és az ujjai végén piros-fehér csíkos.

Szerintetek nem lányos és nem meleges?

Ha nem akkor fel lehet vennem kék (koptatott)farmerhez utcára?


Nem tudom,de tegnap kétszer nézett rám olyan feltűnően két csaj is és megnézte a pulóverem,valamint két srác is feltűnően nézett végig rajtam,tehát négy alkalommal néztek meg olyan feltűnően,ezért tettem fel ezt a kérdést,hogy nem-e lányos és nem-e meleges.

[link]

[link]



2014. ápr. 3. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy 31/F vagyok.
2014. ápr. 3. 14:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna róla, hogy meleges, mondjuk nekem nem tetszik.
2014. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne... Semmi b*zis nincs rajta. Ennél minden melegnek jobb ízlése van szerintem. Mármint nő vagyok, de vannak meleg barátaim, és ilyesmit egyik sem venne fel, az fix.
2014. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem "meleges" klasszikus baseball-dzseki színek. Ez nem volt kérdés, de így 30 után lassan ideje lenne elegánsabb stílusra váltani...
2014. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia,én vagyok a kérdező,köszönöm a válaszod.

Rossz nagyon az ízlésem hamar megveszek valamit amit ajánl az eladó,csak ezt a kérdést azért tettem fel ugye én nem vagyok meleg csak hallottam már olyat,hogy ami rózsaszínes és férfi veszi fel olyan"meleges",és ez a pulóver kicsit rikítóan kék és így fényképen nemlátszik az árnyalat miatt,de a piros felirat piros lenne elől,de ha világos helyen vagyunk,rávilágít a villany olyan rózsaszínes piros. És nehogy melegnek nézzenek.

Remélem akkor tényleg nincs benne semmi,és nem azért nézett rám pár ember feltűnően.

Üdv:Levi

2014. ápr. 3. 19:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint a 2. válaszolónak szól az előző kommentem.
2014. ápr. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!