Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A piros körömlakk miatt...

A piros körömlakk miatt rózsaszínes lett a körmöm. Ez le fog kopni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább csak lenőtt, de ki lehet próbálni citromlével leszedni. Mindig használj alaplakkot, és akkor nem fogja meg a körmödet.
2014. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, örökre úgy marad -.-

Amúgy jól írja az első, citromlével lehet halványítani.

2014. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi! :)
2014. jan. 2. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egyszer zöld körömlakktól lett sárgás színű... lassan, de elmúlt :) nem csináltam vele semmit, csak tovább festettem. akkoriban mindig ki volt festve és hetente váltogattam a színeket :P
2014. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan csak nekem egy zöldeskék fogta meg és hónapokig tartott mire lenőtt. Citromlével nem próbáltam pedig lehet h kellett volna.
2014. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez főleg az élénk vagy sötét színeknél szokott előfordulni, ezért ha ilyet használsz, előtte érdemes egy jó minőségű alapozó lakkot felkenni. Citromlé amúgy tényleg segíthet, de csak a rendes citrom leve, a flakonos löttyöktől ne várj csodát.
2014. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!