Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak pattanásos bőrre?

Mit használjak pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Milyen tonikot, milyen krémet, milyen bőrradírt? Írjatok kérlek konkrét márkákat, illetve kombinációkat? Ti miket használtok? Köszi
2016. jún. 28. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én alternatív gyömbéres/citromfűves szappannal mosom minden este az arcom, Garnier micelás vizet,és friss citrom levet teszek vattára és átkenem vele az arcom :D lényeges kevesebb patim van amióta így csinálom :)
2016. jún. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia először furcsa, de én pálinkát használok kb. háromnaponta.

Leszárítja a pattanásokat és fertőtleníti de fontos hogy házipálinkát használj, mert abban nincsenek kemény adalékok.

2016. júl. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azzal a micellás dologgal letisztítom, a kialakulókat dermofil pasztával, de ezt csak heti max 2-szer, mert nagyon szárítóhatású (ilyen mentolos valami és csak a pattanásokra rakom dm vagy rossmann) ha valami nagyon be van gyulladva mézzel szoktam bekenni, nagyon letudja csökkenteni a méretét és néha még kénes szappannal megmosom az arcomat és jobban oda figyelek az étrendre. (alig használok sót, cukrot és kerülöm a zsíros ételeket) persze ettől nem vonok meg semmi jót magamtól, de vagy mértékkel vagy pedig cserébe valahonnan elveszek :D pl Foci meccshez ettem csipszet, akkor másnap nem eszek össze vissza mindent, meg a üditőket is kerülöm, ezeknek lehet semmi köze nincs a pattanásokhoz, de a testemnek biztos jót tesz, hogy kerülöm a cukrot izéket :D
2016. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!