Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos kór az elmúlik?

Pattanásos kór az elmúlik?

Figyelt kérdés

Pattanásos vagyok már egy ideje.. sok mindent ki próbáltam már de sajnos nem hat úgy ahogy kellene!


Voltam már bőrgyógyásznál is. Fel írt minden sz*rt de az sem okés.


19 éves vagyok fiu.


vannak begyuldattak is leginkább azok. Kezelem minden nap szinte jelenleg egy agyagos szappannal ami állítólag bőrre való. Este és reggel szoktam magam kenni vele.


Valamire alergiás lehetek? Vagy mi lehet az oka? Ennyire nem serdülhetek.. :D vagy még is? :D


2016. jún. 28. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor kezdődött? Mert ha későn 16után indult akkor eltarthat sokáig még.

Antibiotikumot szedtél már rá? Kozmetikus?

Étkezés? Finomított szénhidrátokat, cukrokat száműzd és mozogj mellé. Szauna is nagyon jót tesz!

2016. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szedtem még! Kozmetikus kezelte már, szaunázni is szoktam, sőt gőzbe is szoktam járni. Sportolni is szoktam testépítés és néha el járok kicsit focizni.


Hát szerintem igen olyan 16 év kortól kezdődhetett .. így valahogy!

2016. jún. 28. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A 19 éves kor még normális van akinél elhúzódik.Addig is ápold rendszeresen.
2016. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szoktam reggel és este furdés közben.


De hát ápolhatom.. Borotválkozás mennyire iritálja az arcot? Gondolom van egy kicsit ahoz is köze..

2016. jún. 30. 04:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,annak is van köze hozzá,használj borotválkozás utáni balzsamot,fertőtlenít és nyugtat is.
2016. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!