Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajfestéket feketév...

Sötétbarna hajfestéket feketével keverhetek?

Figyelt kérdés
Ha sötétbarnát összekeverek feketével, 2:1 arányban, akkor nagyon sötét barnát kapok? Ez kevésbé károsítja a hajam, mintha az egészet festeném feketével? Most sötétbarna a hajam.
2016. júl. 3. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi értelme, mert kb kopott feketét kapnál. simán fesd a legsötétebb barnával, az is olyan lesz mintha fekete lenne.
2016. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A sima sötétbarna nem elég sötét.
2016. júl. 3. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Van a Loreal Prodigynak 3.0-ás barnás fekete, az fekete alapú de nem vad fekete. Én azt használom mert a sötétbarnák nekem is világosabbra kopnak ki. Ez nagyon jó!
2016. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha bármit is feketével keversz az fekete lesz... ha nem akarsz károsat akkor semennyi feketét ne használj.

Sötétbarna is feketének látszik... én nem kopik... feltéve hogy fodrászkellékes minőségi festéket használsz, nem drogériás vacakokat.

2016. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!