Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolnátok, ha egy lány...

Mit gondolnátok, ha egy lány nem borotválná magát az intim területen?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

semmit. mit kellene gondolnunk?


A félreértések elkerülése végett F.

2016. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan úgy kellene :)
2016. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam mások intim részeit látni, szóval annyira lényegtelen. Amúgy meg normális dolog a szőrös, mit lehet szólni rá? A szőrtelenítés divat, de ennyi, ettől még nem kell mindenkinek birkaként ezt csinálni.
2016. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2016. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy szuper lány, kellene.
2016. júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 YoJB válasza:
37%

Őszíntén: Igényes ember ad magára. Mindig egyszerűbb elfogadtatni magadat másokkal, mint tenni azért, hogy kultúráltan nézz ki. :)

Lehet lepontozni! :)

2016. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Egyszer strandon láttam egy nagyon szép lányt. Gyönyörű arca, nagy kék szemei, és formás teste volt. De csak addig tartott a csodálatom, amíg le nem vetkőzött, és meg nem láttam a dzsungelt a hónaljában meg a lába között, ami akkora volt, hogy bőven látszott bikiniben is. Rögtön kiábrándultam belőle.


26/F

2016. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Carragher_x ***** válasza:
100%
Hát a teljes ősdzsungel, amihez sose nyúlnak az bizony az igénytelenség jele. Ízlésről kár vitatkozni, hogy ki hogy szereti, de ha vki esetleg szőrösen, az akkor se azt jelenti, hogy nem foglalkozik vele s nem szedi le mondjuk a bikinivonalat vagy nyírja rövidebbre...stb
2016. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!