Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Bedaueroltattam a...

S. O. S! Bedaueroltattam a hajam, de kiegyenesedett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4500 ft volt, szóval nem volt olcsó mulatság.. De azért, hogy 1 napig hullámos legyen a hajam Olyan mintha csak szimplán becsavarták volna. Ma reggel már alig hullámos, épp hogy. A fodrász azt mondta két napig ne mossak hajat (tegnap korán reggel voltam), szerintetek ma megmossam este, hogy összeugrik-e a haj, vagy inkább ne? És az milyen már, hogy a dauer 2 napig tart a hajamban? Mit csináljak?? S.O.S, köszi a válaszokat!

2016. júl. 5. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Orulj, h nem maradt benne, en majd 1 evig vartam, hogy lenojjon es egyenesedjen, igy a hatkozepig ero hajambol kleopatra maradt, nagyon megbantam! Eltorik, stb... Csunya lesz.
2016. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem örülök, hogy nem maradt benne, mert én hullámos hajat szeretnék. Azért daueroltattam be..
2016. júl. 5. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma szépen visszamész a fodrászhoz, közlöd vele, hogy 4500 forintért csináljon neked normális dauert mert nem nem az. Közöld vele, hogy kifizetted, csinálja meg rendesen.

Ha közli, hogy nem hajlandó, akkor kedvesen mond azt, hogy nem gond, de akkor kénytelen leszel a megfelelő személyeket értesíteni.

PL.

- fogyasztóvédelmet, mert becsapott

- adóhivatalt mert gondolom hivatalos számlát sem adót.

2016. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de a fodrászt ismerjük, valószínűleg ha visszamegyek, megcsinálja magától. Ma este megmoshatom?
2016. júl. 5. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jót tenne a hajadnak ha megint daueroltatod, 1 is nagyon roncsolja, hát még 2.
2016. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!