Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Semelyik epilátor nem szedi...

Semelyik epilátor nem szedi ki gyökerestől a szőrt?

Figyelt kérdés
Az más kèrdés, hogy egy éves Philipsem van és már semmit nem tép ki, csak nyúzza a bőrt. Még új korában sem és egy korábbi Philips sem tépte ki gyökerestől. Csipesszel látod, hogyha kijött rendesen a vége is, de epilátornál egyszer sem. Ezért nem is gyengült semmit a használatától a szőr. Van olyan jó fajta, aminél látod, hogy a gyökerét is tényleg kiszedi?
2016. júl. 5. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz. Az epilátornak pont az a lényege, hogy gyökerestől húzza ki a szálakat, ami látszik is a végeredményen. Kifeszíted rendesen a bőrödet? Leradírozod epilálás előtt?
2016. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy is nagyon szar fajta, lehet ezzel van a baj. Fél év után tönkrement, vagyis megy, csak éppen a szőrt nem húzza ki egyáltalán, tehát vissza se vihetem. Neked látszik a gyökere is, amit kihúz? Mert csipesznél nagyon jellegzetes.
2016. júl. 6. 06:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Kifeszítem igen, meg radírozok is, jó nem mindig.
2016. júl. 6. 06:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Mozgatni kell az epilátort használat közben.Érdemes minden irányból átmenni a bőrön.
2016. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A philips szhar, ezt én is észrevettem, epilátorból csak Braunt érdemes venni, az kitépi rendesen a szőrt.
2016. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!