Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves Lányok! Ti mit szólnáto...

Tomi-91 kérdése:

Kedves Lányok! Ti mit szólnátok egy hosszú hajú fiúhoz?

Figyelt kérdés

Én egy 24 éves fiú vagyok. Jelenleg még nincs hosszú hajam, de szeretném megnöveszteni. :-)

Tudom, hogy manapság már nem igazán divat fiúknál és férfiaknál a hosszú haj, de én akkor is tudom magamról, hogy sokkal jobban érezném magamat, és az önbizalmam is nagyobb lenne, ha valamivel hosszabb lenne a hajam. Szóval elsősorban azért szeretném megnöveszteni, mert nekem ez tetszik. Természetesen nem feledkeznék meg a hajam ápolásáról, eljárnék vele fodrászhoz is.

Mellesleg a vikingeknek és a középkori lovagoknak is hosszú hajuk volt, valamint az 1 000 és 10 000 Forintosokon is hosszú hajú királyok képei vannak. Továbbá a japán anime sorozatokban szereplő fiúk és férfiak is szinte kivétel nélkül hosszú hajúak. :-)


Arra lennék tehát kíváncsi, hogy mennyire tetszik nektek, ha egy fiúnak hosszú, de ápolt haja van?


2016. júl. 6. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hosszú haj tetszik. A rockeres hosszú haj. Nagyon szexi. :)
2016. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem a váll felé érőkkel nincs bajom, sőt a túl rövid egyáltalán nem is tetszik, de ha vállig vagy az alá ér, az már számomra egyáltalán nem férfias.
2016. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a vállig, esetleg pár centivel lennébb érő hajak tetszenek a legjobban.
2016. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az egészen hosszú is. De akkorára megnöveszteni sok-sok év.
2016. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nem igazán tetszik, de azért van akinek egész jól tud állni :) Ha neked az tetszik és szerinted jól állna nyugodtan növeszd meg szerintem
2016. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én kifejezetten keresem a hosszú hajú férfiak társaságát ;) írtó szexi és kár hogy manapság eitkább az ilyen..
2016. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hosszú haj a legjobb, legférfiasabb szerintem. Lehet az bármilyen hosszú, akinek jól áll az marha jól néz ki vele. A rövid haj meg tucat, unalmas szerintem. Az sose tetszett.
2016. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az én páromnak gyönyörű,dús,majdnem derékig érő haja van és imádom. :) Gitáros,rocker srác... :) Szóval ha rendben van tartva,ápolt,nem csapzott akkor nagyon vonzó,szexi tud lenni. :) 35/N
2016. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem divat? Szerintem pont most kezd megint divatba jönni:


[link]

[link]

[link]

[link]


Nekem nagyon bejön a hosszú haj, azok a viking férfiak *-* És a manbun is. Szóval simán vágj bele szerintem^^

2016. júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper jól néz ki ez a stílus is:

[link]

meg ez is:

[link] #channel=fs&tbm=isch&q=tristan+and+isolde+ralf+bauer&imgrc=Vq0b5zJzLGFSWM%3A

2016. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!