Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik márka jó szemhéjra és...

Melyik márka jó szemhéjra és a szemkörnyéki ráncok kialakulása ellen elfogadható áron, ami nem kerül több tízezerbe?

Figyelt kérdés
Igazából a Loreálon, Avonon és Oriflamen gondolkodom,mert ezekhez tudok hozzájutni és elfogadható áron vannak. Ezek közül melyik jobb? Tudom,hogy vannak szuper márkák,de azok nekem borzasztóan drágák és valószínűleg neten tudnék csak hozzájutni mindhez. Nem vagyok ráncos még 33 évesen,de szeretném megelőzni,a szemhéjam genetikailag kicsit lecsüngős, jó lenne, ha valahogy késleltetném a későbbi megereszkedését. Ötletek?

2016. júl. 10. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, akkor már L'Oreal, de szerintem az kevés.


29 vagyok zéró ránccal, de a szemkörnyékem mindent megérdemel.

2016. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

márk gy sem, max termék.


Szuper anti-aging terméket nem ilyen áron fogsz kapni, de akkor inkább a l'oreal. Egyébként a preparation h nevű végbélkenőcs is jó szemkörnyék feszesítő, bár ez nem hosszú távú hatást ad, hanem azonnalit. Modelleken, fotózásokon, kifutókon szokták használni.

2016. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem egy Japán ismerősöm azt mondta hogy náluk az a szokás hogy mindennap kendőbe csavart jéggel törölgetik az arcukat mindenhol. Ettől sokkal feszesebb a bőrük. Én is elkezdtem ezt a módszert használni, de még csak 19 vagyok viszont anyum 40 éves és neki nagyon sokat segített. Egy próbát szerintem megér :)

2016. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

De hogy pontosan a kérdésedre válaszoljak én sok mindenkitől egy avonos valamilyen feketekaviáros krémről hallottam sok jót :)

2016. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Arom&lys Arckrém
2016. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!