Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kivegyem a fülbevalót vagy...

Kivegyem a fülbevalót vagy azzal együtt kezeljem a gyulladást?

Figyelt kérdés
6 éves kislányomnak begyulladt a füle. Kb. két hete lőtték ki. Eddig nm volt gond, de most, ahogy csavargatta egy hajszálat köré tekert. Picit gyulladt és érzékeny neki. Sajnálnám kivenni, mert rögtön benőne. Ha bekenem így Bepanthennel, ki lehet kezelni?
2016. júl. 12. 20:44
 1/3 anonim válasza:
Szia.Szerintem a füle nem nőne be,legalább is saját tapasztalataim szerint hónapok után se nő be.De ha nagyon félsz akkor szerintem próbáld meg hamarabb kezelni és akkor kisebb az esélye hogy benőne a füle.Remélem segítettem :)
2016. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3%-os folyadék hidrogén-peroxiddal kell kezelni,patikában kapható.A fülbevalót és a fülét is át kell törölni gyorsan leviszi a gyulladást.
2016. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :-) Reggel kaptunk rá tetrant :-) Pár óra alatt levitte. Bepanthennel próbálkoztam meg kamillázással. Kinevetett az orvos :-) Most már sokkal szebb. Örülök, hogy nem vettem ki.
2016. júl. 13. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!