Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz baja a hajamnak attól,...

Lesz baja a hajamnak attól, ha minden hajmosás után kivasalom?

Figyelt kérdés
Heti 2x mosok hajat, de valószínű csak egyszer vasalnám ki hetente.
2016. júl. 15. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha használsz hővédőt, akkor a heti 1 vasalás annyira nem roncsolja.
2016. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem gátolja ez a növekedésben? Mert most elég rövid, és meg szeretném növeszteni, de ilyen hosszúsággal csak egyenesen tetszik, mert amúgy nagyon hullámos eredetileg.
2016. júl. 15. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

a sajat tapasztalatombol kiindulva: majdnem derekig er a hajam, amit 4-5 hetente festek, heti 3x mosok, minden mosas utan hajszaritoval szaritom es ki is vasalom . ez a rutinom kb 5-6 eve, elotte meg 1,5 evig dauerolva is volt, plusz rendesen kiserleteztem a szinekkel, szoval mondjuk azt, hogy nem volt kimelve. az egyetlen titka annak, hogy megis szep, egeszeges, toredezes mentes maradt a hajam, az az, hogy mindig figyelek aprosagokra.

pl: -szoktam a fejborom masszirozni mosaskor, amivel serkentem egy kicsit a hajhagymaim mukodeset.

-szoktam hajpakolast alkalmazni havi 2-3-4 alkalommal. ( sok receptet talasz erre a neten)

- hajmosaskor nem dorzsolom szet a torolkozovel a hajam, csak eppen megtorlom, kifacsarom belole a vizet, de sosem erovel

- mindig hasznalok minosegi hajsampont es balzsamot

- a hajamat fesuvel szaritom, mindig fentrol lefele iranyitva a levegot a hajra

- vitamin keszitmenyt szedek, nem kifejezetten hajra, csak sima multit

- a fesum jo minosegu, amikor fesulkodom, nem szaggatom meg a hajkoronamat egy bena fesuvel

- a fesuimet kitakaritom havonta 1x, hogy a koszt ne vigyem fel a hajamra ujbol

- hasznalok hovedo sprayt


tipp : ha hullamos a hajad , akkor ugy csinald, hogy mar szaritasnal is egyenesre probalod kihuzni egy korkefevel, igy vasalni mar kevesebbet kell majd a vegen

2016. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. júl. 15. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!