Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha legyantázom a karomon a...

Ha legyantázom a karomon a szőrt hogyan nő (l) vissza?

Figyelt kérdés

Sötét hajjal és szemmel, ezáltal sötét szőrrel áldott meg a sors. A karomon is az,ezért szeretném legyantáztatni,majd később epilálni.

Sok helyen olvastam,hogy epilálás,gyantázás után is (mint borotválásnál) szúrósan nő vissza.

Mik a tapasztalatok?


2016. júl. 17. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szúrós,viszont mivel nem mind egyszerre nő vissza,kevesebbnek hat.
2016. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.:)

Megkérdezhetem,hogy gyantát vagy epilátort használsz?

Illetve nagyon kellemetlen,vagyis téged zavar amikor nő vissza?

2016. júl. 17. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt használom. Úgy szoktam,hogy nyár elején kozmetikussal legyantáztatom,majd amikor kezd kinőni,mindig epilátorral szedem. Engem nem zavar amikor kinő,igaz tüsis,de akkor is jobb,mint szőrösen. Nekem sajnos elég sok van és erős.
2016. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nyár elején gyantázom le egyszer, mert sokkal kevesebb nő vissza. Hagyom teljesen visszanőni, nekem nem lesz szúrós, egyre kevesebb nő mindig vissza. Mondjuk nekem átlátszó és elég ritka is a szőröm, szóval ez szőrtől is függhet. Egy sötétebb szőr lehet, hogy szúrósabbnak tűnik.
2016. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erős szőr szúrósan nő vissza. De ha epilálod akkor nem egyszerre nő, szóval nem vészes.
2016. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!